Jdi na obsah Jdi na menu
 


Memoriál Jindřicha Šmause, 17. 5. 2018

17. 5. 2018

17. 5. 2018 jsme se zúčastnili 13. ročníku Memoriálu Jindřicha Šmause, který pořádá HZS Rokycany, jako soutěž ve vyprošťování z havarovaných vozidel. Neúčastnili jsme se samozřejmě přímo soutěže, ale v rámci letošního ročníku byla předvedena i ukázka všech nových vozidel, která byla pořízena z dotací IROP a Ministerstva vnitra na okrese Rokycany. Jednalo se o 19 vozidel CAS a DA v hodnotě dosahující téměř 100 mil. korun. V rámci této statické ukázky byl představen i náš DA GAZ s přívěsem pro hašení.

Další fotky z akce jsou zde:

https://photos.app.goo.gl/fCo5QSqwJtPoUpEG3

 

Náhledy fotografií ze složky Memoriál Jindřicha Šmause, 17. 5. 2018

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář