Jdi na obsah Jdi na menu
 


Memoriál Vladimíra Procházky

Memoriál Vladimíra Procházky je hasičská soutěž s dlouholetou tradicí. Je pořádána na počest bratra Vladimíra Procházky, který byl 28 let velitelem sboru v Kříších, působil na úrovni okrsku i v okresním sdružení. Nejedná se o požární sport, ale o soutěž zaměřenou na hasičinu. Požární útok se provádí z řeky, nikoliv z kádě. Řada disciplín je inspirována Hrou Plamen - soutěží mladých hasičů. Soutěž je nepřetržitě pořádána již od roku 1984. Nesoutěží se na jednom, ale hned na několika místech v okolí. V počátcích se soutěž konala jako noční, později se z bezpečnostních důvodů začala konat přes den. Soutěž nyní pořádá Okrsek č. 5 (SDH Břasy, Kříše, Vranovice, Stupno,  Všenice a Bušovice) a spolupracujeme i s dalšími sbory (Radnice a Přívětice). 

Pokud vás podobná soutěž zaujala, neváhejte se ozvat a přijet na další ročník. 34. ročník se uskuteční 22. 9. 2019.

 

Příspěvky

Propozice soutěže Memoriál Vladimíra Procházky

18. 8. 2018